مفصل پروتز زانو 3R80 اتوبوک آلمان Ottobock

مفصل پروتز زانو 3R80 اتوبوک آلمان Ottobock

گام هایی مطمین با مفصل پیشرفته  3R80
ضد آب
پنوماتیک
با طراحی ویژه برای حداکثر عمر و کارایی محصول 
برای افراد با سطح فعالیت بالا

 از آخرین مفاصل پیشرفته شرکت اوتوبوک آلمان می توان 3R80 را معرفی نمود. این مفصل با طراحی منحصر به فرد و ضد آب برا افراد با محدوده ی وزنی تا 160 کیلوگرم قابل استفاده است. دو مفصل 3R60 و  3R80 تمامی آنچه را که از یک مفصل پروتزی انتظار داریم برآورده می کنند.
3r80 مفصلی قدرتمند برا افراد با وزن های بالا، و با سطح فعالیت بالا است که می خواهند فعالیت خود را به روال گذشته ادامه دهند.4 محور موجود در این مفصل آن را به یکی از قابل اطمینان ترین مفاصل برای وزن گذاری حتی در وزن های بالا تبدیل نموده است. در هنگام راه رفتن محور پنجم در نمای پشتی شروع به فعالیت می کند و باعث می شود تعادل طرفی برای فرد ایجاد شود. از این جهت این مفصل برای راه رفتن در سطوح غیر هموار نیز مناسب است.
 یکی دیگر از ویژگی های این مفصل کارکرد عالی آن در رطوبت های مختلف است. اتوبوک 3R80 را به عنوان مفصل ضد آب معرفی نموده و این نکته به کاربر این اطمینان را می دهد که استفاد از مفصل در محیط های با رطوبت بالا به هیچ عنوان باعث فرسودگی قطعات 3R80 نشده و تغییری در روانی حرکتی مفصل ایجاد نمی شود.
 مفصل 3R80 از جمله مفاصل هیدرولیک شرکت اوتوبوک با 150 درجه زاویه خمش است. استفاده از سیستم EBS در حین حرکت به روان شدن حرکت مفصل کمک بسزایی می کند. همگام خم کردن زانو در فاز سوینگ این مفصل دقیقا شبیه یک زانو معمولی از حرکات کنترل شده برای تنظیم مسزان خمش برخوردار است. از این رو با مشکلاتی از قبیل کشیده شدن پروتز،یا تیلت طرفی در لگن به دلیل جبران کوتاهی طرف مقابل مواجه نخواهیم بود.
 محور های مفصل آن را به مطمین ترین انتخاب در فاز استنس یا وزن گذاری تبدیل نموده است.
 پروتزیست می تواند از تنظیمات مخصوص آن برای شخصی سازی در هر فرد آمپوته استفاده کند تا راحتی استفاده از آن به حداکثر برسد.