پروتز پای پنجه کربنی Trustep

پروتز پای پنجه کربنی Trustep

پروتز پای مصنوعی Trustep


پنجه کربنی فوق پیشرفته شرکت کالج پارک آمریکا USA CPI College Park Industries

مجموعه ، TRUSTEPمجموعه ای اصلی و بی نظیر است که از استانداردهای خاص تبعیت نموده و احساس تحرک پذیری طبیعی و رحتی بی نظیری را ارائه می نماید . این اولین بار است که حرکت در تمامی شرایط طیف گسترده ای از نیروهای وارده عمودی ، افقی ، چرخشی و ثبات را همانند یک پای آناتومیک انجام می دهد . این محصول گزینه های متعدد وسیعی را برای شخصی سازی در اختیار استفاده کننده قرار می دهد.

مشخصات :
- عملکرد روی سه محور
- بشدت قابل تنظیم و تغییر
حرکت طبق آناتومی بدن انسان و راحت

ابتکار اصلی ما مدل TRUSTEPاست ،که صنعت ارتز - پروتز را به سمتی برده که در آن پای مصنوعی به شبیه ترین حالت به پای طبیعی در می آید. در طول عمر 52ساله این شرکت ، مدام در حال مهندسی و معرفی محصولات مهندسی بودیم تا فارغ از محدودیت ها با زندگی را جشن بگیریم.
این محصول بالاترین سطح کارکرد را برای افراد قطع عضو اندام های تحتانی ، فارغ از سن و سال و سطوح فعالیتشان فراهم می کند. این همه با تلاش های مهندسان و طراحان خبره کالج پارک امکان پذیر شده است.

شرکت کالج پارک طراح و تولید کننده یک خط کامل از اندام های مصنوعی تحتانی سفارشی و مبتنی بر آناتومی بدن انسان می باشد . کالج پارک با اخذ تائیدیه ISO 13485اثبات نمود که کلیه محصولات در ایالات متحده امریکا تولید می شود و آزمایشات لازم برای تائید کیفیت محصول را سپری کرده است . این شرکت با مهندسی دقیق و استفاده از منابع مواد اولیه تولید شده در ایالات متحده امریکا برای کلیه کاربران در جهان اقدام به تهیه امکاناتی نموده است تا حرکت و زندگی طبیعی را به آنان ارمغان دهد.