انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات

قبل و بعد از قطع عضو چه اتفاقی می افتد؟

خلاصه خبر:
متن کامل خبر:

 روند توانبخشی چگونه است و زندگی روزمره با پروتز چگونه است؟

قبل از جراحی قطع پا درباره برنامه قطع عضو(آمپوتاسیون) برنامه ریزی می شود. لازم است شما بدانید که شما چگونه می توانید خود را آماده کنید و بیاموزید که چه در پیش رو دارید. در این مرحله خوب است بدانید که شما تنها نیستید.

اگر چه مرحله ی سختی است اما ما می خواهیم به شما کمک کنیم خود را برای این مرحله آماده کنید. بیاموزید که وقتی پا قطع می‌شود چه اتفاقی می افتد، چه کسی از شما مراقبت می کند و به خصوص بعد از آن چه اتفاقی می افتد. تیم مراقبت شما شامل همه کسانی است که در حین و بعد از قطع عضو از شما مراقبت می کنند. گروه توانبخشی شامل پزشک جراح، پروتزیست، فییوتراپ و احتمالا مددکار اجتماعی است. همه ی این افراد در تلاش هستند تا این روند به راحتی برای شما طی شود.

  نکته ی مهم این است که تحت درمان متخصصانی باشید که تجربه کافی در مورد افراد قطع شده پا دارند. ما در اینجا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید همه چیز را در مورد روند کلی درمان و وظایف مختلف همه افراد درگیر بدانید. لیست کارشناسان ما به شما کمک می کند تا با متخصصان مناسب در تماس باشید. شما می توانید از چک لیست ما استفاده کنید تا مطمئن شوید که تمام مراحل را در نظر گرفته اید.

متخصص پروتزیست شما نقش اصلی را ایفا می کند. پروتزیست پروتز یا پای مصنوعی مناسبی برای شما طراحی می کند. هر سوالی در این حیطه را می توانید پروتزیست بپرسید. قبل از قطع عضو، متخصص O&P (پروتزیست) می تواند در صورت امکان با جراح صحبت کند که اندام باقیمانده شما چگونه باید باشد.پروتزیست با استفاده از تجهیزات موجود و دانش و تجربه ی خود پای مصنوعی تان را طراحی می کند. همچنین پروتزیست شما را با سایر افراد قطع عضو در تماس قرار می دهد. طراحی یک سوکت اختصاصی همراه با قطعات پروتزی متناسب با شرایط شما از جمله وظایفی است که همکاران  پروتزیست ما بر عهده می گیرند.

آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:118
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت