انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
Cybertech Medical
سايت اصلي Cybertech Medical
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کمربند شکستگی لگن TPOD آگاه كن.
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات

کمربند شکستگی لگن TPOD[TPOD]

کمربند شکستگی لگن TPOD
قیمت: 900,000ريال
 
 
کمربند شکستگی لگن TPODکمربند شکستگی لگن TPODکمربند شکستگی لگن TPODکمربند شکستگی لگن TPOD
کمربند شکستگی لگن TPODکمربند شکستگی لگن TPODکمربند شکستگی لگن TPODکمربند شکستگی لگن TPOD
کمربند شکستگی لگن TPOD
کمربند TPOD ، T-POD و T POD
کمربند اورژانس و فوریت شکستگی و خونریزی لگن Trauma Pelvic Orthotic Device

سالانه بیش از ده ها هزار حادثه بخصوص در تصادفات مربوط به شکستگی و خونریزی در قسمت لگن بوده و بخش عمده تصادفات موتور سیکیلت ها، به دلیل Pelvic Injury می باشد. 
فراهم کردن اقدامات اورژانسی سریع برای این دسته از بیماران، بسیار ضروری می باشد. بریس های T-Pod سایبرطب با مکانیزم قرقره ای بسیار ویژه، با اعمال نیروی محیطی به ناحیه لگن، باعث کاهش درد، اقدام اورژانسی مناسب و جلوگیری از خونریزی ناحیه لگن می شود.

این محصول در ویرایش چهارم تجهیزات اورژانس کشور، جز موارد ضروری است که در تجهیزات مراکز حوادث و فوریت های پزشکی کشور، مورد نیاز می باشد. 

َشکستگی لگن، چالش های درمانی زیادی را در درمان پیش بیمارستانی و هم درمان های مراحل اورژانس ایجاد می کند بطوریکه نرخ مرگ و میر در اثر شکستگی لگن، بین 5 تا 50 درصد می باشد. 
تحقیقات متعددی نشان داده که ثابت کردن شکستگی لگن از طریق TPOD می تواند باعث کاهش درد، جلوگیری از خونریزی، کاهش زمان نقاهت و همچنین جلوگیری از مرگ و نیر ناشی از شکستگی لگن شود. 
روش سنتی و کارآمد برای جلوگیری از آسیب و مشکلات بعد از شکستگی لگن، استفاده از پایدارکننده و ثابت کننده های ناحیه لگن می باشد که این درمان، باعث کاهش درد، جلوگیری از آسیب بیشتر به عروق و اعصاب و همچنین جلوگیری از حرکت ناخواسته استخوان های ناحیه لگن می باشد. 

بريس و کمربند های شکستگی لگن و جلوگيری از خونريزی TPOD 
بريس T-POD به منظور انجام فوريت های شکستگی و خونريزی لگن Pelvic Injuries و همچنين بالاتنه مورد استفاده قرار ميگيرد.  بريس های T-POD با مکانيزم قرقره ای بسيار ويژه (قابل تنظيم دقيق تا فشار 100 کيلوگرم)، با اعمال نيروی محيطی به ناحيه لگن، باعث کاهش درد، اقدام اورژانسی مناسب، ثابت نگه داشتن استخوان های شکسته و جلوگيری از خونريزی داخلی و پارگی عروق داخلی ناحيه لگن در اثر حرکت استخوان های شکسته شده و همچنين کنترل خونريزی ظاهری می شود. 

نحوه استفاده: 
ابتدا مجروح را به صورت طاق باز قرار داده و به آرامی، نوار بلند T-POD را به از قسمت زیر باسن مجروح عبور داده و قسمت اضافی نوار را با توجه به سایز مجروح، با قیچی بریده یا تا نمایید. 
قسمت قرقره ای را در حالت باز (دو قسمت در بیشترین فاصله از یکدیگر قرار داشته باشند)، روی باند متصل نموده و سپس بوسیله دستگیره موجود سفت و محکم نمایید. 
از باز کردن کمربند T-POD تا رسیدن مصدوم به اولین مرکز درمانی، خوددرای فرمایید. 

ويژگي کمربند TPOD سايبرطب

1-کوچک و بسيار سبک: ابن کمربند از پارچه چند لايه با ضخامت 3-4 ميليمتر توليد شده که باعث تطابق بيشتر با بدن، توزيع يکنواخت فشار درناحيه لگن و کارايي راحت تر آن شده است.

2-قابليت استفاده توسط يک نفر

3-قابل استفاده براي تمامي افراد با سايزهاي مختلف (Free Size)

4-قابليت عبور اشعه راديوگرافي بطوريکه براي عکس برداري MRI, CT-Scan, X-Ray مجروح نياز به بازکردن بريس TPOD وجود ندارد.

5-توزيع يکنواخت و بهينه فشار محيطي در ناحيه لگن

6-طراحي براي جلوگيري از ايجاد فشار سفت شوندگي بيش از حد

 

در يک تحقيق بين المللي بر روي 3359 بيمار شکستگي لگن در يک بازه 10 ساله، نشان داده شده که با استفاده از کمربند TPOD در اين بيماران، جدايي دو استخوان اصلي لگن تا حدود 60 درصد کاهش پيدا کرده و ضربان قلب و فشار خون مصدوم، در حوادث ناحيه لگن بصورت قابل ملاحظه اي کنترل شده است. در اين تحقيق نشان داده شده که با بکارگیری کمربند TPOD، نياز به تزريق خون در بازه زمانی 24 ساعت پس از حادثه حدود 15 درصد و در بازه زماني 48 ساعت حدود 12 درصد کاهش پيدا ميکند و همچنين زمان بستري بيمار در بيمارستان، بصورت متوسط از 24 روز به 16 روز کاهش يافته است. علاوه بر اين، مرگ و مير ناشي از شکستگي لگن نيز 26 درصد با کمک کمربند TPOD کاهش پيدا کرده است. شرکت سایبرتک، شرکت سایبرطب، شرکت Cyberteb، شرکت Cybertech، شرکت pyng medical

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت