انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
Ottobock
سايت اصلي Ottobock
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول مفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobock آگاه كن.
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات

مفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobock

مفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobock
قیمت: 1,750,000,000ريال
 
 
مفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobockمفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobockمفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobockمفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobock
مفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobockمفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobockمفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobock
مفصل پروتز زانو 3R106 اتوبوک آلمان Ottobock

یکی دیگر از مفاصل برای افراد با قطع عضو بالای زانو یا هیپ مفصل قدرتمند 3R106 اوتوبوک است. مهم ترین ویژگی این مفصل خمش بسیار راحت با محدوده حرکتی بالا است که آن را برای انجام حرکاتی از قبیل خم و راست شدن از زانو به گزینه مناسبی تبدیل می کند.

محدوده ی خمش بسیار زیاد این مفصل دلیل اصلی کسانی اس که آن را به عنوان مفصل پروتزی خود انتخاب میکند. این مفصل می تواند تا 170 از خمش را به نمایش بگذارد که برای نشستن روی زمین یا برداشتن وسیله از روی زمین که باید با خمش زانو و نه کمر انجام شود،راحت ترین مفصل محسوب می شود. این مفصل علاوه بر ویژگی های دیگر پنوماتیک نیز هست که به روانی حرکت،کاهش کلیرنس و ایجاد گیت نرمال منجر می شود.

اگر این ویژگی برای شما کافی نیست پیشنهاد می کنیم به وزن سبک مفصل که باعث می شود در سرعت های مختلف راه رفتن کارایی بسیار بالایی داشته باشد توجه کنید. امنیت فرد پس از وزن گذاری روی مفصل به خوبی نمایان می شود و می توان گفت این مفصل در رنج قیمتی خود یکی از بهترین انتخاب ها برای متخصصین پروتزیست است.

مفصلی سبک و قابل اطمینان،با محدوده ی خمشی بالا برای ایجاد گیت نرمال.
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت