انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
College Park
سايت اصلي College Park
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول پروتز پای پنجه کربنی Trustep آگاه كن.
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات

پروتز پای پنجه کربنی Trustep

پروتز پای پنجه کربنی Trustep
قیمت: 550,000,000ريال
 
 
پروتز پای پنجه کربنی Trustepپروتز پای پنجه کربنی Trustep

پروتز پای مصنوعی Trustep


پنجه کربنی فوق پیشرفته شرکت کالج پارک آمریکا USA CPI College Park Industries

مجموعه ، TRUSTEPمجموعه ای اصلی و بی نظیر است که از استانداردهای خاص تبعیت نموده و احساس تحرک پذیری طبیعی و رحتی بی نظیری را ارائه می نماید . این اولین بار است که حرکت در تمامی شرایط طیف گسترده ای از نیروهای وارده عمودی ، افقی ، چرخشی و ثبات را همانند یک پای آناتومیک انجام می دهد . این محصول گزینه های متعدد وسیعی را برای شخصی سازی در اختیار استفاده کننده قرار می دهد.

مشخصات :
- عملکرد روی سه محور
- بشدت قابل تنظیم و تغییر
حرکت طبق آناتومی بدن انسان و راحت

ابتکار اصلی ما مدل TRUSTEPاست ،که صنعت ارتز - پروتز را به سمتی برده که در آن پای مصنوعی به شبیه ترین حالت به پای طبیعی در می آید. در طول عمر 52ساله این شرکت ، مدام در حال مهندسی و معرفی محصولات مهندسی بودیم تا فارغ از محدودیت ها با زندگی را جشن بگیریم.
این محصول بالاترین سطح کارکرد را برای افراد قطع عضو اندام های تحتانی ، فارغ از سن و سال و سطوح فعالیتشان فراهم می کند. این همه با تلاش های مهندسان و طراحان خبره کالج پارک امکان پذیر شده است.

شرکت کالج پارک طراح و تولید کننده یک خط کامل از اندام های مصنوعی تحتانی سفارشی و مبتنی بر آناتومی بدن انسان می باشد . کالج پارک با اخذ تائیدیه ISO 13485اثبات نمود که کلیه محصولات در ایالات متحده امریکا تولید می شود و آزمایشات لازم برای تائید کیفیت محصول را سپری کرده است . این شرکت با مهندسی دقیق و استفاده از منابع مواد اولیه تولید شده در ایالات متحده امریکا برای کلیه کاربران در جهان اقدام به تهیه امکاناتی نموده است تا حرکت و زندگی طبیعی را به آنان ارمغان دهد.
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت