انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
Ottobock
سايت اصلي Ottobock
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول لاینر سیلیکونی 6Y75 زیر زانو اتوبوک آلمان آگاه كن.
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات

لاینر سیلیکونی 6Y75 زیر زانو اتوبوک آلمان

لاینر سیلیکونی 6Y75 زیر زانو اتوبوک آلمان
قیمت: 360,000,000ريال
 
 
لاینر سیلیکونی 6Y75 زیر زانو اتوبوک آلمانلاینر سیلیکونی 6Y75 زیر زانو اتوبوک آلمانلاینر سیلیکونی 6Y75 زیر زانو اتوبوک آلمانلاینر سیلیکونی 6Y75 زیر زانو اتوبوک آلمان

لاینر پروتز پا زیر زانو اتوبوک آلمان

6Y75 ottobock
6Y85

Skeo Skinguard

معرفی

لاینر یکی از اجزای پروتز است که برای فراهم آوردن راحتی بیشتر روی پای باقی مانده پوشیده می‌شود. لاینر در شکل ها و جنس های مختلفی موجود است. یکی از بهترین تولید های شرکت آلمانی اتوبوک در زمینه لاینر های پیشرفته است که وزن سبکی دارند و از مواد اولیه مخصوصی ساخته شده اند در نتیجه باعث بیشترین ماندگاری محصول شده و استامپ (پای باقی مانده) را به بهترین شکل انسجام می دهد. لاینر زیر زانو اتوبوک با کد  6Y7 Ottobock یکی از بهترین نمونه های لاینر است که برای پوست حساس طراحی شده است. این لاینر از ضخامت 5 میلیمتر در دیواره تحتانی به تدریج به ضخامت 3 میلیمتر در دیواره فوقانی می‌رسد. 
لاینر 6Y75 Ottobock یکی از بهرتین انتخاب ها برای استامپ با بافت نرم زیاد و پوست حساس است که به خصوص برای افراد دیابتی توصیه می شود. ضخامت و حساسیت پوست در افراد دیابتی از نظر عدم ایجاد زخم پروتزیست را مجبور به دقت در انتخاب لاینر می‌کند. از آنجا که این لاینر برای افراد دیابتی توصیه شده می‌توان گفت از بهترین لاینر های موجود در بازار قطعات پروتزی اروپا 6Y75 اتوبوک آلمان است.
استفاده از مواد با خاصیت آنتی باکتریال یکی دیگر از خواص لاینر زیر زانوی اتوبوک آلمان است که آن را به انتخابی عالی برای افراد با قطع عضو زیر زانو تبدیل می‌کند. انتهای تحتانی لاینر یک کپ دارد که به وسیله ی قفل لاینر را به سوکت متصل می‌کند. همانطور که گفته شد لایه داخلی لاینر پروتز پای اتوبوک کاملا ضد حساسیت و آنتی باکتریال است و نکته ی بسیار مهم در این لاینر آلمانی استفاده از ماتریکس با طول 10 سانتیمتر در انتهای محصول است. این ماتریکس از وارد آمدن فشار به انتهای استامپ جلوگیری میکند و همچنین باعث افزایش دوام و ماندگاری لاینر بخصوص در افراد با فعالیت زیاد می شود.

ویژگی های کلیدی
سطح آمپوتاسیون(قطع عضو): زیر زانو 
سطح فعالیت: متوسط رو به بالا
جنس:سیلیکون
مناسب برای:استامپ با بافت نرم زیاد، همراه با درد خیالی در انتهای اندام باقی مانده
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت