انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
Orliman Spain
سايت اصلي Orliman Spain
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول لاینر سیلیکونی Liner پروتز پای مصنوعی آگاه كن.
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات

لاینر سیلیکونی Liner پروتز پای مصنوعی

لاینر سیلیکونی Liner پروتز پای مصنوعی
قیمت: 110,000,000ريال
 
 
لاینر سیلیکونی Liner پروتز پای مصنوعیلاینر سیلیکونی Liner پروتز پای مصنوعیلاینر سیلیکونی Liner پروتز پای مصنوعیلاینر سیلیکونی Liner پروتز پای مصنوعی
لاینر سیلیکونی Liner پروتز پای مصنوعیلاینر سیلیکونی Liner پروتز پای مصنوعی
تجهیز Liner پای مصنوعی شرکت اورلیمن اسپانیا Orliman Spain

سایبرطب نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات ارلیمن اسپانیا در ایران - ارائه دهنده خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت سازنده

لاینرهای هوشمند شرکت اورلیمن مزایای ایده آلی مورد نظری را از یک لاینر سیلیکونی مقرون به صرفه ارائه می دهد. شکل مناسب و انعطاف پذیر این محصول با راحتی زیرسازی و متناسب با اندام کاربر طیف وسیعی از بیماران را به خود جلب می نماید .

لاينرهاي سيليکوني پروتز پا

يکي از محصولات بسيار تاثير گذار در آسايش و راحتي افراد قطع عضو در ناحيه پا، لاينرهاي سيليکوني بوده که اين محصول به دليل تماس مستقيم با پوست بدن، از اهميت فوق العاده اي برخوردار است.

لاينرهاي شرکت اورليمن (Orliman) اسپانيا با مواد پليمري ضد آلرژي و سازگار به بدن، باعث پايداري ناحيه قطع عضو شده و خطر ايجاد جراحت در اين ناحيه را کاهش داده و راحتي حداکثري را ايجاد مي نمايد. مواد خاص اين لاينر، تغيير شکل و حالت پيستوني را حين راه رفتن، از بين مي برد.

 

 

اين لاينرها شامل دو نوع فعال Active و نرم Soft براي مصرف کننده با شرايط حرکتي و کاربردهاي متفاوت مي باشد. در اين دو نوع مختلف، از مواد سيليکوني با چگالي و استحکام متفاوت استفاده شده که راحتي، مقاومت و انعطاف پذيري مناسب را با توجه به سطح فعاليت فرد داراي قطع عضو فراهم مي کند. شکل ناحيه مخروطي انتهايي طوري طراحي شده که باعث توزيع فشار يکنواخت و کاهش حساسيت در ناحيه قطع عضو مي شود. اين محصول با طراحي ويژه و ضخامت متغيير و مهندسي شده که در قسمت پاييني 14.3 mm و در بدنه بصورت خطي کم شده که باعث ايجاد چسبندگي، پايداري و مقاومت مکانيکي مناسب حين فرآيند راه رفتن مي شود.

 

سيليکون پزشکي با استاندارد اتحاديه اروپا

جنس نرم سيليکون، لاينر داراي طول عمر بالا، استحکام ويژه عالي و قابليت تميز کردن مناسب مي باشد.  


روکش خارجي

لاينرهاي اورليمن داراي روکش خارجي سه بعدي بسيار مستحکم بده که باعث افزايش طول عمر لاينر و همچنين جذب اصطکاک بين قسمت نرم سيليکوني و پوسته سخت پروتز شده و در آوردن و استفاده از پروتز را راحتتر مي کند.

طراحي اورگونوميک قسمت انتهايي

به دليل ايجاد راحتي و آسايش حداکثري در قسمت قطع عضو، قسمت انتهايي لاينر داراي مواد سيليکوني طبي ويژه با استاندارد اروپا بوده که باعث حفظ پايداري ناحيه قطع عضو و کنترل حرکتي آن مي شود.

اين لاينر داراي استاندارد 93/43/CEE از کميته تجهيزات پزشکي اروپا بوده که مواد سيليکوني اين محصول نيز تاييديه UNE EN ISO 14971 در زمينه کنترل کيفيت و بي خطر بودن را کسب کرده است. همچنين داراي استاندارد UNE-EN-ISO-22523 در زمينه تجهيزات اورتز و پروتز اتحاديه اروپا را دارا مي باشد.

جنس سيليکوني لاينرها اورليمن اسپانيا، داراي خاصيت چسبندگي عالي به پوست بدن بوده که اين خاصيت باعث کاهش حرکت لاينر و پروتز و در نتيجه عدم ايجاد جوش، زخم و حساسيت پوستي فرد مصرف کننده مي شود.

 

ويژگي هاي منحصر بفرد لاينرهاي اورليمن اسپانيا

ايجاد بالشتک منعطف براي ناحيه قطع عضو

محافظت از پوست، عدم ايجاد جوش و زخم و اسکار پوستي در ناحيه مورد استفاده

ايجاد يک ضربه گير مکانيکي و ارتوپدي حين فرآيند راه رفتن فرد

بهبود گردش جريان خون در قسمت پا

پايدار سازي قسمت انتهاي نرم و حساس ناحيه قطع عضو

توزيع يکنواخت نيرو در کل قسمت درگير و فشار کمتر به پا

کاهش ايجاد تمرکز فشار در قسمت انتهايي پا

کاهش مکانيزم حرکت پيستوني پروتز حين راه رفتن

چسبندگي مناسب بدنه سخت پروتز

استفاده از مواد ضد آلرژي در سيليکون لاينرها

استفاده از مواد سيليکوني بهداشتي با قابليت تميز شوندگي سريع و فوق العلاده

 

انتخاب سايز مناسب مهم ترين نکته در استفاده از لاينر

انتخاب سايز در لاينرها بسيار مهم است زيرا سايز بزرگتر باعث شل بودن لاينر و حرکت آن حين راه رفتن و کوچک بودن آن نيز باعث فشار زياد به ناحيه قطع عضو و همچنين تعريق زياد مي شود. از اين رو لاينرهاي اورليمن اسپانيا داراي مجدوده سايز بين 20-40 بوده که براي اندازه گيري سايز فرد، محيط دور پا از قسمت 4 سانتي متر بالاتر از ناحيه قطع عضو را اندازه گيري کرده و سايز کوچکتر آن را از جدول ما انتخاب نماييد. پيشنهاد مي شود که براي افرادي اخيرا قطع عضو شده اند، لاينر دو سايز کوچکتر انتخاب شود تا اثرات تغيير شکل لاينر و جمع شدگي ناحيه پا بعد از استفاده پروتز لحاظ شود.

 

نحوه استفاده از لاينر

براي استفاده از لاينرهاي اورليمن، ابتدا آنها را کاملا برعکس کرده (پشت رو) بطوري که قسمت پارچه اي داخل و قسمت سيليکوني خارج قرار گيرد. سپس مطمين شويد که لاينر کاملا تميز و خشک باشد.  قيمت انتهايي (پاييني) لاينر را روي ناحيه قطع عضو قرار داده و لاينر را به آرامي به سمت بالا بکشيد. مراقب باشيد که جين پوشيدن آن، تجمع هوا يا تاخوردگي در لاينرها ايجاد نشود. برخورد اشيا تيز و يا فشار بيش از حد توسط ناخن نيز ممکن است باعث آسيب ديدن لاينر شود.

توجه شود که استفاده از پودر تالک، اسپري، و يا هرگونه مواد ديگري در لاينرهاي اورليمن غيرضروري مي باشد. از گرفتن شعله و حرارت زياد بر روي لاينر اجتناب شود. براي اطمينان بيشتر، توصيه مي شود که لاينر قبل از استفاده 2-3 دفعه شسته شده و پين آن بدرستي و با فشار مناسب سفت شده باشد. لبه هاي برش خورده لاينر بايد عاري از هر گونه تيزي و يا قسمت اضافه اي باشد.

براي حفظ بهداشت، بهتر است که لاينرها بطور مداوم و هر هفته چندين مرتبه با صابون طبيعي (نه مواد شوينده تجاري يا صنعتي) و همچنين آب سرد، شسته شود. خيلي از صابون هاي ضنعتي، بدن شوي، اسپري و شوينده ها و لوسيون ها حاوي مواد حساسيت زا و آلرژي زا هستند که فرد قطع عضو بايد در شستشو لاينر به ان توجه نمايد. اين لاينرها به هيچ وجه نبايد با ماشين لباس شويي، شسته شود. حفظ بهداشت پا نيز در کاهش اثرات جانبي استفاده از پروتز بسيار حياتي مي باشد.


نگهدارنده پيشرفته Sleeve

نگهدارنده استوانه اي پروتز پا اورليمن از جنس سيليکون طبي پوشش داده شده با پارچه Lycra خاصيت چسبندگي مناسبي به پروتز پا و ساق پا داشته و سفتي مناسبي به پروتز داده و از لغزش پروتز جلوگيري مي کند. همچنين از داخل شدن هوا به پروتز و از بين رفتن خلا آن جلوگيري مي کند. قابليت کشساني فوق العاده اين محصول، امکان کاربرد متنوع و گسترده اي را به آن مي دهد.

 


برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت